Czy meble z technorattanu dalej są modne?

Moda na technorattan nie przemija – widać to doskonale przede wszystkim po licznych ogrodach i tarasach, w których właściciele korzystają ze słońca siadając właśnie na takich meblach. Dlaczego technorattan stale cieszy się takim zainteresowaniem? Jak są budowane meble technorattanowe? Czy wybór mebli technorattanowych okaże się strzałem w dziesiątkę?

Spójrz na technorattan z bliska…

Meble z technorattanu są jednymi z najchętniej kupowanych w sklepach producentów mebli. Nie powinno to dziwić: kolekcje są nie tylko eleganckie, ale i tworzone z dużą precyzją. Projektanci dbają o to, aby meble zachwycały swoimi kształtami i aby wspomagały codzienny odpoczynek, np. po długim dniu w pracy czy w szkole. Technorattan tworzony jest z włókiem polietylenowych, wysoce odpornych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, niskich czy wysokich temperatur, silnych promieni słonecznych. Ważne jest również to, że jego nieporowata struktura nie chłonie brudu, co przekłada się na znacznie prostsze czyszczenie. Utrzymanie w czystości takiego mebla nie sprawi żadnego kłopotu. Stelaż mebli technorattanowych tworzony jest ze spawanego i malowanego proszkowo aluminium. Taka technologia sprawia, że tworzywo to jest zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy.

Technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej – to spore ułatwienie dla kupujących. Dzięki temu mogą oni dowolnie zaaranżować taras czy ogród zgodnie z własnymi potrzebami. Dodatkowo warto wiedzieć, że nawet silne promieniowanie słoneczne nie sprawi, że meble zaczną blaknąć.

Jakie elementy z kompletów technorattanowych wybierać?

W kompletach technorattanowych znajdziemy wiele interesujących elementów, takich jak sofy narożne, niewielkie sofy dwuosobowe, fotele i krzesła, stoliki kawowe, stoły rozkładane, fotele wiszące, leżanki i wiele innych. Konkretne elementy dobierajmy przede wszystkim do własnych potrzeb!