Elegancki minimalistyczny ogród – meble odporne na uszkodzenia w ogrodzie

Jak stworzyć ogród, w którym wszyscy nasi bliscy chętnie będą spędzać czas? Jedną z ciekawszych propozycji jest minimalistyczny ogród – meble do niego bez trudu znajdziemy u topowych producentów. Chcąc zaprojektować ciekawą przestrzeń ogrodową postaw na propozycje najlepszych projektantów… i własną wygodę!

Trwałe meble – minimalistyczny ogród na wyciągnięcie ręki

Przydomowy ogród to idealna przestrzeń do odpoczynku, organizowania spotkań w gronie rodziny, ale również miejsce, gdzie możemy podać posiłek czy popracować. Nie musimy zatrudniać architekta, aby nadać tej przestrzeni wyjątkowego charakteru. Jedną z ciekawszych propozycji jest minimalistyczny ogród meble do takiego ogrodu bez trudu znajdziemy w ofercie topowych producentów. Minimalizm w ogrodzie nie oznacza ascetyzmu – minimalizm to przede wszystkim prosty design, który nie przyćmiewa natury dookoła. Doskonałym rozwiązaniem do minimalistycznego ogrodu są meble technorattanowe. Dlaczego?

Technorattanowe meble – minimalistyczny ogród blisko domu

Technorattan jest doskonale znany w Polsce – od lat meble tego typu goszczą w naszych ogrodach i na tarasach. Dzisiaj projektanci mebli technorattanowych oferują nam olbrzymi wybór kolekcji technorattanowych, dopasowanych do różnych gustów. Technorattan to idealny wybór na minimalistyczny ogród – meble takie pozwolą wydobyć piękno otaczającej nas przestrzeni, podkreślić naturalne kolory. Technorattan jest materiałem niezwykle trwałym – nieporowata struktura sprawia, że nie chłonie on brudu, wilgoci, kurzu. Czyszczenie takiej powierzchni nie sprawia żadnego problemu – wystarczy wilgotna ściereczka. Niska waga mebla to zasługa aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Dzięki takiemu rozwiązaniu konstrukcja mebla jest zabezpieczona przed wilgocią, rdzą.