Łazienka szaro-biała z drewnem – stylowa propozycja

Łazienka to jedno z najważniejszych poamieszczeń w naszych domach. Jej urządzenie wpłynie w przyszłości na nasze odczucia i chęć przebywania w niej. Jeżeli chcemy, żeby było to funkcjonalne i jednocześnie estetyczne pomieszczenie, to dobrym pomysłem będzie łazienka szaro-biała z drewnem.

Łazienka szaro-biała z drewnem -pomysł

Osoby, które myślą, że szary kolor jest nudny(depresyjny) i nie nadaje się on jako podstawa do aranżacji wnętrz są w błędzie. Szary stanowi bazę do wielu projektów architektonicznych. Obecnie znaleźć można na rynku farby, płytki, tapety w różnych odcieniach szarości. Łącznie jest ich prawie 50, dzięki czemu można stworzyć bardzo ciekawe projekty architektoniczne, które wcale nie będą powiewały nudą – w szczególności, że połączymy ten kolor z drewnem i bielą. W takim zestawieniu nasza łazienka szaro-biała z drewnem będzie miejscem, gdzie z przyjemnością po długim dniu pracy będziemy się wyciszać.

Modna i efektowna aranżacja

Trzy kolory wystarczą aby łazienka szaro-biała z drewnem stała się miejscem modnym i efektownym. Na ściany warto wybrać płytki gresowe w kolorze szarym, które stworzą efekt 3D. Biały kolor powinno umieścić się na suficie oraz w obrębie kabiny prysznicowej/wanny. Na ziemi powinni znaleźć się deski z drewna, które będą wspaniale harmonizowały z całością wystroju. Przy czym należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu desek na podłodze przed wilgocią (gumowe uszczelki pomiędzy deskami), dzięki czemu będziemy pewni, że tak ułożona podłoga wytrzyma w łazience przez długi czas.