Naturalny rattan w naszych ogrodach i na tarasach

Piękno ogrodu należy podkreślać i korzystać z tej przestrzeni tak często, jak tylko się da. Przydomowy ogród może stać się naszą oazą spokoju, miejscem spożywania posiłków, jak również przestrzenią do spotkań towarzyskich. Jakie elementy będą niezbędne do tego, aby stworzyć tak funkcjonalne miejsce? Podpowiadamy!

Znajdź swój niepowtarzalny styl!

Każdy z nas potrzebuje czegoś innego – jedni zwracają uwagę na wysoką estetykę mebli, jeszcze inni na sposób profilowania krzeseł i foteli. Czy można połączyć te dwa stanowiska? Zdecydowanie tak – wystarczy wybrać meble od wiodących producentów mebli ogrodowych. Zaproponują nam oni przede wszystkim wspaniały design, za którym stoją utalentowani projektanci. Meble zachwycają swoim wyglądem, rozwiązaniami technicznymi, ale również materiałami. Do produkcji topowych kompletów wykorzystywane są: aluminium, technorattan, poduszki tapicerowane tkaninami hydrofobowymi oraz naturalny rattan. Meble rattanowe do ogrodu znane są od dawna, dzisiaj jednak zyskują nowy wygląd – to także zasługa projektantów. Nowoczesny design oraz klasyczne materiały połączono w wyjątkowy sposób, oddając do rak klientów wspaniałe zestawy meblowe.

Dodatkowe wyposażenie ogrodów

Jak skutecznie skryć się przed palącym słońcem? Najprostszym rozwiązaniem jest wykorzystanie nowoczesnych parasoli ogrodowych, w których bok czaszy może dochodzić nawet do 4 metrów długości. Jeśli jednak szukamy czegoś więcej powinniśmy zainteresować się eleganckimi pergolami ogrodowymi – to wolnostojąca konstrukcja, której dach uchroni nas nie tylko przed palącym słońcem, ale również przed deszczem. Pergole możemy uzupełnić poprzez dodanie do nich osłon bocznych, promienników ciepła czy oświetlenia LED. Pergole pozwolą nam korzystać z ogrodu do późnej jesieni.