Nowoczesne domy Szczecin – co oferują

Mieszkanie we własnym domu to marzenie milionów ludzi. Marzenie, które również ty możesz zrealizować. Najprostszą drogą do osiągnięcia celu, będzie zakup gotowej nieruchomości z oferty przygotowanej przez biuro nieruchomości Szczecin. W ciągłej sprzedaży agencja posiada setki nieruchomości na terenie Szczecina i okolic. Znaleźć wśród nich można mieszkania i domy w różnym standardzie, wielkości, technologii oraz cenie.

Najciekawsze funkcje domów sprzedawanych w Szczecinie

Rekuperacja

Czyli wentylacja mechaniczna pozwalająca dodatkowo odzyskiwać ciepło. Rekuperacja usuwa wilgoć z pomieszczeń, a także zmniejsza koszty ogrzewania. Pozwala utrzymać w domach korzystny dla zdrowia mikroklimat. Domy Szczecin z rekuperacją są budowane coraz częściej, ponieważ coraz większa liczba osób zwraca uwagę na jej obecność i po prostu docenia takie oferty, chcąc płacić wyższe kwoty za takie nieruchomości Szczecin.

Systemy inteligentne

Stają się powoli standardem w nowo budowanych domach. Na czym polegają inteligentne domy – wyjaśnia to biuro nieruchomości Szczecin. W domach inteligentnych zostaje zainstalowana centrala sterująca pracą wszystkich funkcjonalności – instalacjami elektrycznymi, roletami, ogrzewaniem, oświetleniem, wentylacją, klimatyzacją, monitoringiem, alarmem i wieloma innymi. Korzystając z jednej aplikacji, można zdalnie zarządzać każdą z tych rzeczy, mając cały dom pod swoją kontrolą – nawet przebywając daleko od niego.

Instalacje alarmowe

)kazuje się że ludzie chętniej kupują domy Szczecin, w których znajduje się instalacja alarmowa. Dotyczy to zarówno domów w gęsto zabudowanych przedmieściach, jak i na peryferiach, gdzie do najbliższych zabudowań są duże odległości. Warto dodać, ze nabywcy wolą kupować domy z instalacją alarmową niezależną, nie objętą monitoringiem agencji ochrony. Daje im to swobodę wybrania w przyszłości takiej agencji ochrony, której oferta najbardziej im będzie odpowiadać.