Parasole tarasowe

Naprawdę trudno sobie wyobrazić nowoczesny i kompleksowo urządzony taras bez parasola. Ten przedmiot to jakby symbol wakacji, choć przecież przydaje się nie tylko latem. Parasole ogrodowe okażą się niezastąpione także wtedy, gdy na tarasie zechcemy spędzić deszczowy czas. Nowoczesne parasole są bardzo wytrzymałe i jednocześnie świetnie się prezentują. Bez trudu wybierzemy ten, który najlepiej współtworzyć będzie naszą tarasową kompozycję.

Zjawiskowe parasole tarasowe

Parasole tarasowe mogą prezentować się zjawiskowo, a przekonamy się o tym w Garden Space, gdzie obok stylowych mebli do ogrodu oferuje się także efektowne parasole. Na gardenspace.pl znajdziemy te najpiękniejsze parasole, które staną się integralną częścią każdego tarasu. Przede wszystkim przyczynią się do doskonałego wypoczynku. Zapewnią fantastyczne zacienie oraz osłonę przed drobnym deszczem. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów posłużą nam przez wiele, wiele lat. Ale nie tylko od strony praktycznej okażą się rewelacyjne. Także ich design nas po prostu zachwyci.

Parasol kwadratowy czy okrągły?

Najczęściej decydujemy się na zamontowanie na tarasie czy w innym miejscu parasola okrągłego. Takiego, który prezentuje się bardzo klasycznie. Ostatnio bardzo modne są kwadratowe parasole tarasowe. Wyglądają one nieco bardziej awangardowo. Jeśli jeszcze ten kształt połączymy z szarą kolorystyką, to taki parasol stanie się najlepszą oprawą dla aluminiowych mebli tarasowych.

Parasole tarasowe do koloru, do wyboru

Oprócz szarości odnośnie parasoli na taras także biel jest barwą bardzo popularną. Biały parasol plus komplet białych mebli technorattanowych – tak powstaje stylistyczna doskonałość. Jeśli chcemy utrzymać nasz taras w brązowej tonacji, to zdecydujmy się na parasol ogrodowy w kolorze taupe w połączeniu z brązowymi meblami z technorattanu.