Dom i Wnętrze GrzegorzKwiatkowski  

Filtry wody do dzbanka Dafi Artri 2.4 l  

 

Filtrowanie wody kranowej jest bardzo ekonomicznym i rozważnym rozwiązaniem, które jest szeroko polecane przez wielu ekspertów. Wszyscy jednogłośnie stwierdzają, że woda kranowa jest bardzo dobrym źródłem nawodnienia organizmu człowieka. Wystarczy jedynie poddać ją procesowi filtracji. Aby móc prawidłowo filtrować wodę wystarczy wyposażyć się w dobrze dobrane filtry takie jak filtry wody do dzbanka Dafi Artri 2.4 l, które posiadają sprawdzone opinie.

 

Filtry wody do dzbanka Dafi Artri 2.4 l – rodzaje

 

Istnieją różne rodzaje filtrów do wody. Część z nich tradycyjnie filtruje wodę za sprawą obecności w ich strukturze węgla aktywnego i żywicy jonowymiennej. Węgiel aktywny absorbuje i zamyka w sobie wiele zanieczyszczeń, a żywica jonowymienna sprawnie zmiękcza wodę. Dzięki temu woda jest idealnie przygotowana do picia. Jednak część z filtrów do wody posiada dodatkowe komponenty takie jak:

-Aplikacja jonów magnezu; jest to idealny rodzaj filtra dla osób bardzo aktywnie uprawiających sport. Podczas wysiłku fizycznego organizm obficie się poci – wraz z tym procesem traci on wiele składników odżywczych, które powinien uzupełnić wraz z wodą. W takiej sytuacji filtry z jednoczesnym uwydatnianiem wody w jony magnezu i oczyszczaniem będą strzałem w dziesiątkę.

 

-Filtry alkalizujące wodę; często wiele osób pragnie dostarczać do swojego organizm wodę z wyższą wartością pH. W takim wypadku filtry alkalizujące będą w sprawny sposób spełniać jego oczekiwania sprawiając, że woda będzie bardziej zasadowa.

 

-Filtry zmniejszające ORP wody; im wyższe ORP wody tym większe właściwości utleniające posiada dana woda. Stwarza to ryzyko stresu oksydacyjnego na poziomie komórkowym. Wraz z obniżeniem ORP filtry wody do dzbanka Dafi Artri 2.4 l działają odwrotnie sprawiając, że woda jest antyoksydantem eliminującym stres oksydacyjny.

 

Podsumowanie

 

Jak widać filtry do wody są różnorodne dzięki czemu są w stanie zarówno oczyścić jak i uwydatnić wodę. Z pewnością jednymi z najlepszych są filtry wody do dzbanka Dafi Artri 2.4 l, które można zakupić w różnorodnych sklepach z artykułami AGD.