Ciekawe GrzegorzKwiatkowski  

Lista Quick Step  

Lista Quick Step jest pojedynczym elementem budowy paneli Quick Step będących jednymi z najpopularniejszych i najbardziej funkcjonalnych paneli podłogowych w branży. Niewiele firm stworzyło tak popularny i rozpowszechniony na cały świat produkt. Lista Quick Step znana jest w większości państw, w których wchodzi w skład funkcjonalnych podłóg niezliczonej ilości obywateli. Dlaczego Lista Quick Step jest tak popularna i ceniona?

 

Lista Quick Step – parametry i charakterystyka

 

Lista Quick Step posiada szereg różnorodnych cech dzięki, którym stała się tak pożądana. Są nimi przede wszystkim:

 

-Odporność na zawilgocenia i zachlapania. W każdym domu zawsze coś może wylać się na podłogę – kawa, herbata czy inne napoje. Lista Quick Step bardzo dobrze reaguje na detergenty i mokre szmatki, które służą do zmycia zabrudzeń. Wraz z panelami Quick Step można swobodnie myć swoje panele bez obaw o zmianę ich struktury, utratę kolory czy powstanie wewnętrznego grzyba. Dodatkowo pokryto je powłoką HydroSeal wręcz odpychającą cząsteczki wody – dzięki temu listwa Quick Step może być układana również we wnętrzu łazienki.

 

-Amortyzacja na każdym kroku. Listwa Quick Step jest zbudowana z trójwarstwowej struktury, która gwarantuje im amortyzację podczas chodzenia. Dzięki temu każdy krok po podłodze Quick Step jest czystą przyjemnością.

 

-Możliwość montażu ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie podłogowe jest nie tylko modnym rozwiązaniem. To wygoda, która ogrzewa chłodne stopy w najchłodniejsze dni w roku. Wiele osób myśli, że ogrzewanie podłogowe może być montowane tylko w przypadku montażu kafelków. Jednak panele Quick Step są wyjątkiem od tej reguły i zostały tak skonstruowane, że z powodzeniem przewodzą ciepło bez utraty własnej plastyczności i pogorszenia parametrów funkcjonalnych.

 

-System Uniclic; system Uniclic to autorski system pochodzący od producenta Quick Step. Jest to specjalny rozkład zakładek, które są bardzo dobrze do siebie dopasowane. Dzięki temu wystarczy, że osoba układająca włoży jedną listwę w drugą, a mechanizm zrobi resztę sam. Dodatkowo możliwość bezklejowego montażu sprawia, że listwy mogą być układane samodzielnie – bez obecności profesjonalistów.

 

Podsumowanie

 

Listwa Quick Step jest nowoczesną listwą, która wchodzi w skład wysokiej jakości podłóg. Niewiele paneli oferuje tak wiele jak panele Quick Step. Na stronie producenta można wybrać szereg różnorodnych wzorów dopasowanych do pomieszczeń zaprojektowanych w najróżniejszym stylu – nowoczesnym czy też starodawnym.