Motoryzacja GrzegorzKwiatkowski  

Markowy serwis samochodów dostawczych i ciężarowych

Samochody dostawcze i ciężarowe są zazwyczaj bardzo mocno eksploatowane. Wraz z eksploatacją niektóre z nich doznają mniej lub bardziej poważnych uszkodzeń, które muszą zostać naprawione. Wraz z usterką jeżdżenie jest często niemożliwe bądź bardzo niebezpieczne. Dlatego dobry mechanik to podstawa w przypadku gdy samochód dozna usterki. Warsztat DAF jest markowym centrum naprawy samochodów dostawczych holenderskiej marki, któremu warto oddać swój samochód.

Warsztat DAF i serwis DBK w jednym

DBK to ogólnopolska firma zajmująca się wypożyczaniem, sprzedażą, ale także naprawą samochodów dostawczych i ciężarowych. Tak szeroki wachlarz sprawia, że DBK jest miejscem, które po prostu zna się na przemyśle TSL. Warsztat DAF znajduje się pod skrzydłami Grupy DBK. Istotą funkcjonowania warsztatu DAF jest wykonywanie regularnych, ale również nieplanowanych napraw pojazdów ciężarowych.

Regularne naprawy usterek idą w parze z przeglądami technicznymi pojazdów ciężarowych. Jako, że każdego dnia przemierzają ogromne odległości przeglądy techniczne muszą być wykonywane dość często. Niestety nie każdy samochód ciężarowy zawsze pozytywnie przechodzi przegląd techniczny. Czasem trzeba mu ,,pomóc” naprawiając pewne usterki. W przypadku nieplanowanych uszkodzeń warsztat DAF również jest dobrym miejscem. W błyskawiczny sposób oceni on rodzaj uszkodzenia i zaplanuje naprawę pojazdu. Ze względu na dobrze skomunikowaną sieć dostaw części warsztat DAF jest w stanie sprowadzić część z dnia na dzień możliwie szybko przywracając pojazd ciężarowy do ruchu drogowego. Takie podejście niezmiernie cieszy wszystkich przedsiębiorców, którzy nienawidzą opóźnień. Dbanie o utrzymanie regularnego szlaku dostaw w przypadku firm przewozowych to podstawa!

Podsumowanie 

Samochody ciężarowe czasem potrzebują profesjonalnej pomocy. Oczywiście najlepiej, aby samochód został wysłany w sprawdzone, wprawione ręce dobrego mechanika. Taka opieka zagwarantowana jest w warsztacie DAF, który jest jednym z najlepszych warsztatów samochodów ciężarowych w Polsce.

https://www.gama-sklep.com.pl/a/220-aranzacja-pokoju-goscinnego https://www.gama-sklep.com.pl/a/13-stylowe-meble-do-salonu https://www.gama-sklep.com.pl/a/313-modne-kolory-mebli-kuchennych