Dom i Wnętrze GrzegorzKwiatkowski  

Nowoczesne oświetlenie do Twojego ogrodu. Zobacz najnowsze modele w sklepie online ePlafoniera

Oświetlenie zewnętrzne ma przede wszystkim stworzyć unikalny klimat wieczorami. To również gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Światło wyznacza nam drogę dojścia do drzwi wejściowych, oświetla podjazd garażu czy uwidacznia cała roślinność znajdującą się na ogrodzie. Nowoczesne lampy pasują do każdego stylu i z łatwością będą wartością dodaną w całej przestrzeni. Doskonale swoją funkcję spełnią oprawy oświetleniowe w postaci kinkietów, dając tym samym niesamowity efekt świetlny nocą. Co, oprócz kinkietów, znajdziesz w sklepie z oświetleniem ePlafoniera?

Oświetlenie do basenu – poznaj najciekawsze sposoby wykorzystania lamp z ePlafoniera

Właściciele domów, u których w ogrodzie znajduje się basen, wiedzą, że jest to doskonała zabawa w basenie jest doskonałą rozrywką i sposobem na relaks w upalne dni. Niezwykle istotną rzeczą, która pomoże nam w cieszeniu się tym odpoczynkiem do późnych godzin, jest wybór dobrego oświetlenia. 

Efektowne oświetlenie basenowe pozwala uzyskać niesamowitą paletę barw dzięki lampom z żarówkami LED, które zapewniają najmocniejsze światło. Reflektory kierunkowe mogą być zanurzone w wodzie do 0,5 m. Z racji tego w pełni spełnią swoją rolę jako oświetlenie basenu. Lampy basenowe są całkowicie szczelne i bez problemu będą służyć przez lata jako źródło światła. Sprawdź je wszystkie modele dostępne na https://eplafoniera.pl/collections/oswietlenie-basenu

Designerskie kinkiety zewnętrzne – do altanki, tarasu i ciągów komunikacyjnych

Kinkiety zewnętrzne to proste oświetlenie, które nie rzuca się w oczy. W sklepie ePlafoniera występują w różnych kształtach, co daje nam możliwość dostosowania ich do każdego stylu. Kinkiety mogą być głównym oświetleniem tarasu, schodów, garażu i ścieżek w naszym ogrodzie. To praktyczne oświetlenie wokół budynku z zachowaniem nowoczesnych rozwiązań. W połączeniu z innymi lampami, stworzą niezapomnianą iluminację świetlną Twojego domu. 

 

https://www.gama-sklep.com.pl/a/467-meble-boho-do-sypialni https://www.gama-sklep.com.pl/a/279-modne-narozniki-do-salonu https://www.gama-sklep.com.pl/a/411-kuchnia-taupe