Ciekawe GrzegorzKwiatkowski  

Szablony malarskie – dekoracje ścienne, którymi ozdobisz swoje mieszkanie. Szeroki wybór wzorów w sklepie internetowym Wally

Jeśli szukasz ciekawych dekoracji ściennych i znudziły Ci się obrazy lub plakaty, sklep internetowy Wally ma dla Ciebie świetną propozycję. Szablony malarskie to proste rozwiązanie na szybką zmianę wyglądu pokoju dziecka, sypialni lub salonu. Samodzielne ozdobienie ściany takim malunkiem sprawi, że uzyskasz doskonały efekt końcowy. Aplikacja szablonu jest bardzo prosta i nie wymaga pomocy specjalistów. To szybka metamorfoza wnętrza bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Czekają na Ciebie setki motywów, m.in. drzewa, sowy, Wieży Eiffla i wielu, wielu innych. Zamów swój ulubiony z Wally.com.pl!

Setki szablonów malarskich do malowania ścian. Szybki sposób na odmianę wnętrza

Szablony malarskie to niebanalne dekoracje ścienne, które z powodzeniem zastępują tapety, naklejki lub inne graffiti na ścianie. Łatwa i szybka aplikacja polega na przygotowaniu powierzchni, którą należy oczyścić, np. przetrzeć szmatką w celu usunięcia kurzu. Następnie umieścić szablon na wybranym przez nas miejscu, usunąć papier podkładowy, a następnie nałożyć farbę. Kilkanaście minut i nasz wymarzony wzór będzie gotowy. Dobrze przyklejony szablon idealnie przylega do powierzchni, a efekt końcowy spełni w 100% Twoje oczekiwania. 

Brudne ściany, pęknięcia lub ślady po gwoździach? Zapomnij o malowaniu, wypróbuj szablony malarskie Wally

Mała metamorfoza pokoju dziecka jest możliwa w kilku prostych krokach. Szablony malarskie to efektowny sposób na całkowitą zmianę wyglądu ścian, które będą cieszyć oko przez wiele lat. W sklepie internetowym z dekoracjami Wally znajdziesz mnóstwo pomysłów i wzorów, które przypadną do gustu Twojemu dziecku. Zadbaj o wystrój czterech kątów z szablonami z motywem sowy, księżyca z gwiazdkami, chomika, owieczki lub jednorożca. Wejdź na https://wally.com.pl/k16,szablony-malarskie.html i zamów szablon malarski do pokoju dziecięcego, aby nie było już tylko zwykłym pomieszczeniem.